top of page
pexels-scott-webb-1022928.jpg

Atsauksmes

Palmer Group ir labākais sadarbības partneris tad, ja nepieciešams ātri saražot pasūtījumu - ar pārliecību, ka kvalitāte būs ļoti laba. Sadarbojamies ar Palmer Group jau vairākus gadus, pasūtām izgatavot lāzergrieztas detaļas Toget ražotajām kāpņu margām. Mums ir ļoti svarīgi, lai mūsu produkcija būtu kvalitatīva, jo attīstām arī eksporta tirgu. Palmer Group lāzergrieztajām detaļām ir ļoti glīta, līdzena griezuma līnija. Tieši tas, kas nepieciešams, lai mūsu gala produkts būtu izcils.

Dāvis Ansons, uzņēmuma ToGet īpašnieks

Palmer Group pakalpojumi nav lētākie, taču ar pilnu pārliecību varu teikt, ka tie ir kvalitatīvākie. Lāzergriezuma līnija ir ļoti līdzena, mums nav jāveic papildus apstrāde. Ar Palmer Group regulāri sadarbojamies vairāk kā četrus gadus. Uzņēmums An Dizains ražo kāpņu metāla pamatkonstrukcijas. Mums ir nepieciešamas lāzergrieztas detaļas, tās pēc mūsu rasējumiem izgatavo Palmer Group. Dažkārt mums ir nepieciešami arī locīšanas pakalpojumi, arī tie tiek veikti ļoti kvalitatīvi. Paldies Palmer Group par vienmēr ļoti atsaucīgo attieksmi un ātri un kvalitatīvi veiktajiem lāzergriešanas pakalpojumiem.

Aras Noreika, SIA “An Dizains” dibinātājs un valdes loceklis

Palmer Group ir ļoti ātri izpildes termiņi. Vienmēr varu paļauties, ka pasūtījums būs gatavs 3-4 darba dienu laikā.  Ar Palmer Group personīgi sadarbojos jau vairāk kā 10 gadu. Sākumā iepriekšējā uzņēmumā, kurā strādāju, pēc tam uzaicināju Palmer Group par sadarbības partneri savā personīgajā uzņēmumā. Palmer Group manam uzņēmumam izgatavo ar lāzeru grieztas un locītas detaļas (sagataves) iekārtām. Kā metālapstrādes nozares uzņēmējam, man ir ļoti svarīgi, lai sadarbības partneris būtu pretimnākošs un atsaucīgs. Ar Palmer Group var vienoties jebkurā situācijā. Šim uzņēmumam ir ļoti lojāli apmaksas nosacījumi. Ja pasūtītājam ir kādas vēlmes attiecībā par apmaksu, parasti var vienoties. Arī Palmer Group pakalpojumu cenas ir draudzīgas. Viņi nodrošina ļoti individuālu attieksmi. Pirms pasūtījuma izstrādes vienmēr pārliecinās, ka pasūtītāja rasējums atbilst tam, kādām detaļām ir jābūt reālajā dzīvē. Ja rasējumā ir kādas neprecizitātes, piemēram, skrūves atrodas pārāk tuvu locījumu vietai, Palmer Group brīdina klientu. Ir bijis gadījums, kad mūsu pasūtījums tika izgatavots kļūdaini, uzņēmums bija pretimnākošs – pasūtījumu izgatavoja no jauna. Noteikti turpināsim sadarbību ar Palmer Group un iesaku to arī citiem.

Māris Preija, SIA “Premako” direktors

Jau vairāk kā 5 gadus izvēlamies sadarboties ar "Palmer Group" un izgatavot grieztas un locītas lāzerdetaļas. Augsti vērtējam šī uzņēmuma speciālistu profesionālo pieeju, ātro reakciju un kompetenci dažādu problēmu risināšanā. Sadarbība ar Palmer Group raksturojama ar labu kvalitāti, ātrumu, precizitāti, akurātiem piegādes termiņiem.

Laima Vecozola, inženiere

Palmer Group mēs vienmēr vēršamies tad, kad ir nepieciešami ļoti ātri veikt pasūtījumu. Mēs droši zinām, ka viņi uzņemsies un paveiks ļoti kvalitatīvi. Palmer Group pēc mūsu rasējumiem pasūtām izgatavot lāzergrieztas un locītas detaļas Peruza ražotajām iekārtām. Palmer Group mums ir uzticams sadarbības partneris jau vairākus gadus. Salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, kur ir diezgan birokrātisks process līdz pasūtījumam, Palmer Group strādā ļoti operatīvi, un kvalitāte vienmēr ir ļoti laba.

Ilona Rezgolde, SIA “Peruza” iepirkumu speciāliste

Palmer Group izgatavotās metāla detaļas izmantojam savu individuālo projektu realizācijai. Par detaļu kvalitati varam teikt, ka tās ir sagatavotas ļoti augstā precizitātē. Ar Palmer Group sadarbojamies no 2018. gada. Pasūtījumus šobrīd jau veicam diezgan regulāri. Palmer Group priekš mums visbiežāk izgatavo ar lāzeru grieztas detaļas un arī lokāmo iekārtu liektās detaļas. Materiāli parasti ir dažādi – viss biežāk nerūsējošā un melnā tērauda, ir arī alumīnija un misiņa. Mūsu uzņēmumam ir svarīgi, ka varam paļauties un būt droši par izstrādājumu gala rezultātu un termiņiem. Uzsākot sadarbību, bijām jauns uzņēmums, un esam ļoti pateicīgi, ka Palmer Group uzticējās mūsu uzņēmumam finanšu saistību jautājumos. Paldies par Jūsu darbu līdz šim, un turpinam sadarbību uz priekšu.

Artis Miklavs, direktors uzņēmumā “GOOD STEEL”

bottom of page